Dohodnina1Najlepše se zahvaljujemo vsem, ki ste nam v letu 2017 podarili 0,5 % dohodnine.

 

Stičišče Prehod

novo4

 

 

Logo

Glasilo društva

novo.gif  
Mala  
 PDF Marec/April 2018  

 

Novice društva

Projekti

Izvajamo

Glavni

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanes4
mod_vvisit_counterVčeraj3
mod_vvisit_counterTa teden7
mod_vvisit_counterTa mesec35
mod_vvisit_counterVsi1148215

Prisotni na spletu

Prisotni 51 gostov .

Statistika ogledov

Števec pogledov vsebine : 7064914
Sporočilo
 • Obvestilo o uporabi piškotkov

  Spletni portal uporablja piškotke za potrebe analize obiskov in za izmenjavo prispevkov.

Donacija Zavarovalnice Triglav

1bZavarovalnica TRIGLAV že dolga leta sodeluje v lokalnem družbenem okolju in v obliki razpisov podeljuje donacije, s katerimi podpira in omogoča boljše delovanje nevladnim organizacijam na vseh področjih njihovega delovanja.

Z iskrenim veseljem in ponosom lahko zapišemo, da smo 12. 12. 2014 tudi mi postali del te plemenite in vsega spoštovanja vredne zgodbe. Da je zgodba še toliko bolj slovesna, je ob tem treba omeniti še to, da smo donacijo prejeli na dan, ki ga praznujemo kot rojstni dan društva, saj so tega dne pred 59 leti v Kranju ustanovili naše društvo in donacijo sprejemamo tudi kot neke vrste rojstnodnevno darilo za spoštljiva leta našega delovanja. Še posebno nas veseli, da nas je v društvenih prostorih obiskala direktorica, ga. Janka Planinc, ki je v svojem nagovoru poudarila humanitarno noto in namen donacij – te vedno podeljujejo skrbno in preudarno, resnično tistim organizacijam, ki so s svojim dozdajšnjim delom pokazale in dokazale, da so vredne zaupanja tako ugledne ustanove, kot je Zavarovalnica Triglav.

Ob prejemu donacije smo bili seveda nadvse veseli, ponosni in hvaležni, predvsem za posluh prepoznavanja potreb okolja, v katerem delujejo, in njihovo družbeno odgovorno ter poslovno odločitev, da del dobička vračajo nazaj v družbeno lokalno okolje, kar je v teh kriznih časih tako pomembno, še zlasti za invalidske vrste in za našo populacijo, ki se zaradi komunikacijskih ovir težje bori za svojo prepoznavnost. Svetovna zdravstvena organizacija gluhoto prepoznava kot drugo najtežjo invalidnost, predvsem zaradi vseh psihičnih posledic, ki jih povzročajo komunikacijske ovire, in posledična odrinjenost od družbenega dogajanja. Neizpodbitno dejstvo je, da je gluhota nevidna invalidnost, kar posledično pomeni predvsem manjšo prepoznavnost v javnosti in tudi zaradi tega je žal deležna najmanj razumevanja in je še vedno invalidska kategorija z najmanj priznanimi pravicami, zato bodo donirana sredstva namensko uporabljena za prepoznavnost naše invalidnosti in delovanja ter za spodbujanje razvoja kulture gluhih, katere delček smo prikazali tudi ob prejemu donacije z recitalom pesmi Ne slišim v čustveni izvedbi naše Mirsade.

Ravno zaradi vseh naštetih dejstev ima donacija Zavarovalnice TRIGLAV še toliko večji, vsestranski in dolgoročen pomen na regijskem območju našega delovanja, saj smo prepričani, da takšna človekoljubna dejanja in medijska pozornost resnično pomenijo velik korak k boljši in lepši prihodnosti vseh oseb z okvaro sluha, zato iskreno iz srca velik HVALA vsem, ki so pripomogli k realizaciji donacije. Ta bo z zlatimi črkami zapisana v zgodovino našega društva. Vsekakor se bomo potrudili po najboljših močeh, predvsem v želji in upanju, da dokažemo pomembnost našega delovanja, upravičenost zaupanja Zavarovalnice TRIGLAV, in da tokratna donacija ne bo le enkratni dogodek, ampak začetek dolgoročnega in vzajemnega sodelovanja.

Boris Horvat Tihi

Z donacijoso podprli kulturni projekt mladih.Zelo so nas razveselili z donacijo.V zahvalo je spregovoril predsednik društva g.Horvat.V zahvalo smo Zavarovalnici Triglav podarili sliko iz slikarske kolonije, ki se je odvijala na Bledu.Skupinska

Prispevek o donaciji si lahko pogledate tukaj.

Google prevod

Slovenian Croatian English French German Italian

Kontakt

Auris Kranj

Map-iconHuje 23/a

 
Clock  Uradne ure:
 
Pon: 15:00 - 19:00
Sre: 09:00 - 12:00
  14:00 - 16:00
Pet: 09:00 - 12:00
mobile-phone-cast-icon  Mobitel:  
041/ 777 036  
telephone-fax-icon  Tel/Fax  
(04) 235 14 70  
Phone-icon1  Telefon:
 
059 044 600  

Podružnica Jesenice

Ul. Staneta Bokala 4

 
Clock  Uradne ure:  
Tor: 09:00 - 13:00  
telephone-fax-icon  Tel/Fax:  
(04) 583 41 27  
Podružnica Tržič  
 Map-iconTrg svobode 10  
Clock  Uradne ure:  
Sre: 09:00 - 12:00
  14:00 - 16:00
Pet: 09:00 - 12:00
mobile-phone-cast-icon  Mobitel:  
041/ 908 550  

Podružnica Škofja loka

Map-iconKapucinski trg 4
Clock  Uradne ure:
Tor: 09:00 11:00
Sre: 14:00 16:00
Čet: 09:00 11:00
mobile-phone-cast-icon   Mobitel:  
041/ 777 036  

Prijavno oknoKoledar dogodkov

Avgust 2020
N P T S Č P S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Anketa

Kakšna je spletna stran?
 
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow