Dohodnina1Najlepše se zahvaljujemo vsem, ki ste nam v letu 2017 podarili 0,5 % dohodnine.

 

Stičišče Prehod

novo4

 

 

Logo

Glasilo društva

novo.gif  
Mala  
 PDF Marec/April 2018  

 

Novice društva

Projekti

Izvajamo

Glavni

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanes2
mod_vvisit_counterVčeraj11
mod_vvisit_counterTa teden26
mod_vvisit_counterTa mesec73
mod_vvisit_counterVsi1149133

Prisotni na spletu

Prisotni 57 gostov .

Statistika ogledov

Števec pogledov vsebine : 7077253
Domov
Sporočilo
 • Obvestilo o uporabi piškotkov

  Spletni portal uporablja piškotke za potrebe analize obiskov in za izmenjavo prispevkov.

Predsednica piše

Alenka  predsednicaSpoštovane članice in člani, sodelavke in sodelavci, prostovoljke in prostovoljci, osebe z okvaro sluha in preostali bralci, z velikim veseljem se vam predstavljam v svoji novi vlogi predsednice Medobčinskega društva gluhih in naglušnih za Gorenjsko AURIS Kranj.

Že dolga leta sem aktivno vključena v delovanje našega društva, z veseljem sem sodelovala na vseh področjih, zadnja leta tudi kot vodja športne in kulturne sekcije.

Kot vodja podružnice v Škofji Loki sem tudi dodobra spoznala potrebe na terenu. V veliko veselje mi je sodelovati z dozdajšnjim predsednikom, strokovno službo in vsemi drugimi sodelavci in člani. Čutim, da imam vso njihovo podporo, razumevanje in vzpodbudo. Zato verjamem, da bom lahko dobro in pošteno zastopala interese društva povsod, kjer bo to potrebno. Popolnoma se zavedam, da je pred mano odgovorno obdobje, predvsem zaradi težke finančne situacije, ki je iz leta v leto slabša, saj je le malo financerjev, ki nam sredstva povišujejo, precej več je tistih, ki nam jih iz takšnih ali drugačnih razlogov zmanjšujejo iz leta v leto. Z delom v škofjeloški podružnici sem spoznala, kako pomembna je naša pomoč uporabnikom z okvaro sluha, zato verjamem, da bomo delovanje društva še bolj približali našim uporabnikom na terenu. Zaradi vsesplošne situacije in družbene klime je potreb uporabnikov vedno več in so tudi vedno bolj raznolike. Čutim pa njihovo ranljivost in jim želim še bolj odpreti naša vrata. Kljub vsemu našemu dozdajšnjemu trudu pa različne oblike pomoči vedno težje izvajamo zaradi kadrovskih omejitev in predvsem tudi zaradi pomanjkanja finančnih sredstev. Iskreno upam, da bom lahko dostojno zastopala naše društvo tudi na Zvezi društev gluhih in naglušnih Slovenije (ZDGNS), upam, da me bodo kolegice in kolegi iz preostalih društev sprejeli z odprtimi rokami in pomagali pri našem skupnem poslanstvu v dobro vseh naših uporabnikov.

Želela bi si čim več pravih in verodostojnih informacij, pravilnih in točnih podatkov, preglednosti programov in financiranja, predvsem pa tega, da bi bili vsi naši uporabniki enakopravno in pošteno obravnavani ali celo enakovredno ovrednoteni.

Na delovnih sestankih sem slišala veliko namigov, deležna sem bila »dobronamernih« svetovanj številnih, ki kljub dolgoletnemu delu na ZDGNS in celo dolgoletnem opravljanju predsedniške funkcije v društvu niso dojeli, da je vmešavanje v delo (drugega) društva neumestno in kaže na podcenjujoč odnos do mene. Kot sem že zapisala, imam vizijo, imam voljo, sem delovna in sem se te funkcije lotila z vso odgovornostjo. Vesela bom, če mi boste dovolili vstopiti v vaš svet, mi dovolili, da delam pošteno in predano, kot znam. In vsem tistim zunaj društva AURIS, ki mi, kot pravite, želite dobro z najrazličnejšimi nasveti, dovolite mi, da si v miru ogledam kulturno prireditev, ki sem si jo prišla ogledat, dovolite mi, da v miru opravljam svoje delo … Oh, oprostite mi, nekatere stvari me preprosto preveč bremenijo in pravzaprav sploh nisem želela pisati o njih.

Tako, zapisala sem to, kar sem menila, da moram zapisati, zdaj pa zavihajmo rokave in veselo na delo, kajti jutri je nov dan …

Alenka Dobnikar

Google prevod

Slovenian Croatian English French German Italian

Kontakt

Auris Kranj

Map-iconHuje 23/a

 
Clock  Uradne ure:
 
Pon: 15:00 - 19:00
Sre: 09:00 - 12:00
  14:00 - 16:00
Pet: 09:00 - 12:00
mobile-phone-cast-icon  Mobitel:  
041/ 777 036  
telephone-fax-icon  Tel/Fax  
(04) 235 14 70  
Phone-icon1  Telefon:
 
059 044 600  

Podružnica Jesenice

Ul. Staneta Bokala 4

 
Clock  Uradne ure:  
Tor: 09:00 - 13:00  
telephone-fax-icon  Tel/Fax:  
(04) 583 41 27  
Podružnica Tržič  
 Map-iconTrg svobode 10  
Clock  Uradne ure:  
Sre: 09:00 - 12:00
  14:00 - 16:00
Pet: 09:00 - 12:00
mobile-phone-cast-icon  Mobitel:  
041/ 908 550  

Podružnica Škofja loka

Map-iconKapucinski trg 4
Clock  Uradne ure:
Tor: 09:00 11:00
Sre: 14:00 16:00
Čet: 09:00 11:00
mobile-phone-cast-icon   Mobitel:  
041/ 777 036  

Prijavno oknoKoledar dogodkov

April 2021
N P T S Č P S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Anketa

Kakšna je spletna stran?
 
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow