Dohodnina1Najlepše se zahvaljujemo vsem, ki ste nam v letu 2017 podarili 0,5 % dohodnine.

 

Stičišče Prehod

novo4

 

 

Logo

Glasilo društva

novo.gif  
Mala  
 PDF Marec/April 2018  

 

Novice društva

Projekti

Izvajamo

Glavni

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanes2
mod_vvisit_counterVčeraj11
mod_vvisit_counterTa teden26
mod_vvisit_counterTa mesec73
mod_vvisit_counterVsi1149133

Prisotni na spletu

Prisotni 35 gostov .

Statistika ogledov

Števec pogledov vsebine : 7077209
Sporočilo
 • Obvestilo o uporabi piškotkov

  Spletni portal uporablja piškotke za potrebe analize obiskov in za izmenjavo prispevkov.

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO V BALINANJU

44Medobčinsko društvo gluhih in naglušnih za Gorenjsko AURIS Kranj je v sodelovanju s Športno zvezo gluhih Slovenije v soboto, 3. septembra 2016, organiziralo državno prvenstvo gluhih in naglušnih v balinanju na balinišču Trata v Škofji Loki.

Tekmovanja se je udeležilo 7 moških in 5 ženskih ekip, poleg tistih iz Murske Sobote, Maribora, Celja, Slovenskih Konjic in Ljubljane se je tekmovanja udeležila tudi naša v naslednji sestavi: Andrej Filipič, Stanko Mur, Zvonko Polak, Marko Dragoš in Mirko Reichard pri moških, pri ženskah pa Milena Roblek, Alenka Gaber in Maja Šuštaršič. Udeležba vseh prisotnih je bila nad pričakovanji, za prijetno in tekmovalno vzdušje so poskrbeli številni obiskovalci in navijači. Da je bilo vse res na visoki ravni, je s svojo prisotnostjo poskrbel župan občine Škofja Loka, mag. Miha Ješe, ki je tekmovanje uradno odprl in ob zaključku tudi podelil zaslužena priznanja najboljšim ekipam. V veliko veselje našega društva in številnih navijačev sta naši ekipi dosegli izjemne rezultate, moški so prepričljivo zmagali in osvojili prvo, ženske pa po res srčni igri drugo mesto. Z velikim veseljem lahko zapišemo, da so rezultati zagotovo tudi plod ekipnega dela celotnega društva, od priprave večmesečnih poletnih treningov do prevozov tekmovalcev in vseh drugih malenkosti, ki prispevajo k zmagovalnemu moštvenemu duhu in skupni borbi za uspeh društva. Fantje in dekleta so tokrat res nastopali tako, kot je treba, in tako, kot nastopajo prave športne ekipe, z žarom in zavzetostjo, ki smo jo lahko samo občudovali, svoje so seveda dodali naši navijači in v takšnem vzdušju rezultat ne more izostati. Da je celodnevno tekmovanje potekalo po načrtu, gre seveda zahvala strokovni službi društva in skrbni pripravi vseh pomembnih malenkosti: od sodniške prisotnosti do postrežbe hrane. Tokrat je bilo kosilo postreženo, v veliko zadovoljstvo vseh, kar na samem tekmovališču, in sicer med tekmovanjem, kar so nekateri izkoristili tudi za potreben počitek pred odločilnimi boji, ki so sledili. Seveda smo jim vsi prisotni napeto sledili do finalne tekme, ko so naši fantje pokazali, kaj znajo, in prepričljivo zmagali s 13 : 0, vsekakor tekma za v anale.
Za vodstvo društva se je kot običajno dan začel s skrbmi, ali bo vse potekalo po predvidevanjih in načrtih, končal se je pa na najboljši možen način, poleg uspešnih športnikov smo prejemali tudi pohvale za uspešno organizacijo, lahko napišemo kar po pravici, da smo bili ob zaključku resnično ponosni, da je za nami lep in uspešen dan. Hvala vsem sodelujočim, še posebej gostiteljem iz Balinarskega društva Trata za prijazen sprejem tako na treningih kot na tekmovanju, hvala županu za prijaznost, razumevanje, pozornost in vso dozdajšnjo pomoč, hvala sodniku za potrpežljivost in skrb, da je šlo vse po pravilih, hvala delegatu športne zveze gluhih za sodelovanje, hvala našim članicam in članom, ki so prišli bodrit naše tekmovalce, še posebej pa en velik HVALA našim tekmovalkam in tekmovalcem za vse prijetne občutke.
BRAVO NAŠI, SUPER STE ...

Boris Horvat Tihi

464543 4140393736353417332221510

Iskrena hvala Alenki Dobnikar, Mirsadi Ibradžić in Karin Brumen za poslane fotografije.

Google prevod

Slovenian Croatian English French German Italian

Kontakt

Auris Kranj

Map-iconHuje 23/a

 
Clock  Uradne ure:
 
Pon: 15:00 - 19:00
Sre: 09:00 - 12:00
  14:00 - 16:00
Pet: 09:00 - 12:00
mobile-phone-cast-icon  Mobitel:  
041/ 777 036  
telephone-fax-icon  Tel/Fax  
(04) 235 14 70  
Phone-icon1  Telefon:
 
059 044 600  

Podružnica Jesenice

Ul. Staneta Bokala 4

 
Clock  Uradne ure:  
Tor: 09:00 - 13:00  
telephone-fax-icon  Tel/Fax:  
(04) 583 41 27  
Podružnica Tržič  
 Map-iconTrg svobode 10  
Clock  Uradne ure:  
Sre: 09:00 - 12:00
  14:00 - 16:00
Pet: 09:00 - 12:00
mobile-phone-cast-icon  Mobitel:  
041/ 908 550  

Podružnica Škofja loka

Map-iconKapucinski trg 4
Clock  Uradne ure:
Tor: 09:00 11:00
Sre: 14:00 16:00
Čet: 09:00 11:00
mobile-phone-cast-icon   Mobitel:  
041/ 777 036  

Prijavno oknoKoledar dogodkov

April 2021
N P T S Č P S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Anketa

Kakšna je spletna stran?
 
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow